BLOG - Jak si správně vybrat lhůtu splatnosti sms půjčky FRIENDLY CASH?
Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Jak si správně vybrat lhůtu splatnosti sms půjčky FRIENDLY CASH?

Jak si správně vybrat lhůtu splatnosti sms půjčky, abyste se nedostali do prodlení?


     Každý z nás se někdy dostal do situace, kdy mu chybělo pár korun do výplaty, a neměl se na koho obrátit. Právě proto FRIENDLY CASH nabízí krátkodobé SMS půjčky s možností výběru více lhůt splatnosti.

     Na našich webových stránkách www.friendlycash.cz máme k dispozici kalkulačku, kde si ještě před požádáním můžete ověřit přesné datum, do kdy bude nutné sms půjčku vrátit a současně i přesnou částku k úhradě. Díky tomu je velmi jednoduché si předem promyslet termín vrácení půjčky a naplánovat si jej na výplatní termín.

     Pokud člověk ví, že bude mít finance (respektive příjem) za 14 nebo 21 dní, stačí si vybrat tuto lhůtu splatnosti, a po výplatě budete schopni sms půjčku vrátit.

     Pokud nastane neočekávaná situace a nebudete moci finance vrátit v celkové částce do uvedeného data splatnosti, nebo pro Vás bude stávající termín splatnosti nevyhovující, je zde stále možnost lhůtu splatnosti sms půjčky prodloužit. Stačí nás požádat o prodloužení lhůty splatnosti, a uhradit poplatek za prodloužení. Lhůta splatnosti Vám bude následně automaticky prodloužena na další stejné období.

     Maximální doba splatnosti, kterou je možné si zvolit, je 30 dní, ale pokud člověk ví, že má příjem za 14 dní a bude schopen půjčku v tomto termínu splatit, je pro něj nevýhodné a neekonomické, aby si zvolil maximální lhůtu splatnosti 30 dní.

     V žádném případě není naším cílem to, aby se naši klienti dostávali do prodlení a neschopnosti splácet svoji sms půjčku, i proto jim nabízíme více možností lhůt splatnosti půjčky.

     Jako klientovi Vám stačí si pouze promyslet, kdy budete mít příjem, a správně si zvolit vhodnou lhůtu splatnosti.

 

                                                                                                                                                                             Tým FRIENDLY CASH

FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka: 555 500 105

 

Pevná linka 576 776 733

 

E-mail: [email protected]

 

Bankovní účty FRIENDLY CASH:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

Proč využít služeb rychlé sms půjčky FRIENDLY CASH?

 

     FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku ve FRIENDLY CASH formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím www.friendlycash.cz. Půjčky poskytujeme jen našim klientum proto se jim musite stát. Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová, bezplatná a nezávazná. Pokud registraci schválí, stáváte se klientem a všechny půjčky od FRIENDLY CASH už máte schválenéa je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH hned, za týden o rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu rychlé sms půjčky od FRIENDLY CASH jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další sms půjčky.      

Spokojení klienti

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!