Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

O nás - kdo je FRIENDLY CASH SE: rychlá sms půjčka

 

        FRIENDLY CASH je prověřený poskytovatel rychlých nebankovních půjček a online půjček, licencovaný ČNB od roku 2019.

 

       Rychlé půjčky, krátkodobé sms půjčky a online půjčky to vše na český trh Přináší FRIENDLY CASH. FRIENDLY CASH má nejnižší poplatky na českém trhu, nemá žádné skryté poplatky, paušál. FRIENDLY CASH nic neskrývá, vše má veřejně dostupné na stránce www.friendlycash.cz Klienti FRIENDLY CASH jsou o všem informováni.

 

       My si vážíme volby našich zákazníků a stále se snažíme o zlepšení kvality v poskytování služeb rychlých sms půjček a pohodlí klientů.

 

       Vyzkoušejte i Vy a pochopíte, proč statisíce spokojených klientů po celém Česku důvěřují FRIENDLY CASH!

 

       I ty se chystáš na dovolenou, ať už k moři nebo do hor načerpat nové síly? Zájezd zaplacen a potřebuješ kapesné? Narychlo peníze? Měj finanční rezervu. Neměj starosti ani na dovolené. Není potřeba nic težkého udělat, pouze poslat jednoduchou sms. S tím Ti pomůže FRIENDLY CASH - poskytovatel krátkodobých rychlých půjček na 14, 21 nebo 30 dní od 1 000 Kč do 20 000 Kč. Zaregistruj se ve FRIENDLY CASH a rychlé online půjčky máš schválené. A využij akci na SMS online půjčku, která se neodmítá. První sms půjčka do 8000 Kč zcela zdarma: 0% úrok, 0% poplatek. Vrátíš jen tolik, kolik jsi si půjčil, ani o korunu víc. 

 

       Rychlá půjčka FRIENDLY CASH - jednoduché a pohodlné. Požádej o rychlou půjčku a FRIENDLY CASH peníze ihned posílá na Tvůj účet a můžeš je vybrat i použít kdekoliv. Když jste klientem FRIENDLY CASH, rychlé online půjčky máte schválené a je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat hned, za týden, za rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další rychlé online půjčky. FRIENDLY CASH je krátkodobá rychlá půjčka pro každého.

Když jste klientem FRIENDLY CASH, rychlé online půjčky máte schválené a je jen na Vás zda službu využijete nebo ne
0%

První sms půjčka bez poplatku

Kolik si chcete půjčit?
question mark
Na jak dlouho si chcete půjčit?
question mark
Výše sms půjčky:question mark Splatnost půjčky: Délka splatnosti sms půjčkyquestion mark dní Poplatek Celkem splatíte: RPSN

FRIENDLY CASH SE

 

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka:                                       555 500 105

 

[email protected]

 

 

Bankovní účty:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

FRIENDLY CASH je prověřený poskytovatel rychlých půjček, který mě povolení od České národní banky 

 

     FRIENDLY CASH Vám přináší rezervu, která je vždy s vámi - rychlou online půjčku! 

 

     FRIENDLY CASH poskytuje nejrychlejší SMS půjčky od 8 000 Kč do maximální výšky 20 000 Kč. Rychlé SMS online půjčky FRIENDLY CASH se vám hodí, když chybí peníze do výplaty, důchodu a na nečekané finanční situace, kdy nutně potřebujete peníze. A opravdu, rychlou půjčku získáte jen zasláním jednoduché SMS zprávy.

 

     Klienti FRIENDLY CASH mají peníze ihned. Počet našich klientů neustále narůstá po celém Česku a mezi klienty jsou lidé z různých vrstev: patří mezi ně státní zaměstnanci, živnostníci, prodavačky, ženy na mateřské dovolené či důchodci, manažeři, kmenoví zaměstnanci velkých společností i bankovní pracovníci a další. Už poznali a pochopili pohodlnost rychlé půjčky FRIENDLY CASH a to, že společnost FRIENDLY CASH vždy splní to, co slíbila a nemá žádné skryté poplatky, nemá navýšené ceny a klient je vždy se vším seznámen.

FRIENDLY CASH půjčka - recenze

Božena, Přerov

Stala se mi situace, že jsem ve městě utratila spoustu peněz na oblečení a kosmetiku, a do toho mi volali spolužačky ze školy, že o víkendu jedou na welness pobyt. Chtěla jsem jít s nimi. Tuto situaci jsem zvládla jednou smskou a welness jsem si užila, stejně jako kámošky. Jak dobře, že jsem klientkou FRIENDLY CASH - je to můj věrný kamarád, na kterého se mohu vždy spolehnout

Břetislav, Jihlava

O FRIENDLY CASH mi řekli kolegové v práci, kteří jsou jejich klienti. Podíval jsem se na jejich web, zjistil bližší informace, přečetl jejich podmínky - velmi dobrá nabídka. V té chvíli jsem sice půjčku nepotřeboval ale stal jsem se jejich klientem, abych měl v peněžence rezervu. Upřímně říkám, že jsem jejich služby už párkrát využil. Byl jsem překvapen, jaké bylo všechno jednoduché. Neplatil jsem nic navíc, jak bylo uvedeno

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!

Lenka a Alena, Olomouc

Jsme nejlepší kamarádky a také spolu i pracujeme. S FRIENDLY CASH jsme spokojeny. Když jsme v zahraničí a v práci máme volno, vymetáme všechny možné obchody, protože se nemůžeme udržet, když vidíme množství pěkných věcí nebo fantastické slevy. Tehdy využíváme službu FRINEDLY CASH

Josef, Praha

Akorát jsem nastoupil na pozici barmana. Seznámil jsem se v práci s krásnou ženou. Dohodli jsme si schůzku, ale výplata byla v nedohlednu. Nepříjemná situace - nebylo by vhodné si půjčovat od kolegů v nové práci abych mohl jít na rande. Někde jsem slyšel o službě FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem využil jejich služby :) S tou ženou se dosud setkávám. Bylo ještě více takových situaci, kdy jsem jejich služby využil. Pohodlné!