Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Rychlé SMS půjčky před výplatou od FRIENDLY CASH

 

    Rychlé SMS půjčky před výplatou ihned na Váš účet.  Žijete i Vy dennodenně ve stresu? Zase přišel šek na zaplacení v nesprávnou chvíli? Výplata bude za týden nebo dva a splátku musíte zaplatit, jinak Vám hrozí vysoké sankce? Nebo jste v prodejně objevili perfektní výrobek za velmi výhodnou cenu, ale momentálně nemáte dostatek peněz a akce trvá jen pár dní? A je podobných situací nespočet...? Banka Vám takovou malou částku na krátkou dobu nepůjčí, protože je to pro ni nevýhodné. Ale na trhu je produkt, který Vám pomůže zvládnout každou situaci a vyřešit nedostatek financí tehdy, když jsou nejvíce potřebné - toto jsou rychlé SMS půjčky od FRIENDLY CASH. FRIENDLY CASH poskytuje rychlé SMS půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč na 14, 21 nebo 30 dní.

 

       Když jste klientem FRIENDLY CASH, rychlé SMS půjčky máte schválené a je jen na Vás, zda službu využijete, nebo ne. Můžete požádat o půjčku ihned, za týden, dva, za měsíc, za půl roku nebo nikdy. Nebo můžete využít službu SMS půjčky FRIENDLY CASH jednou a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další půjčky.

 

       Kdykoli potřebujete rychlou půjčku před výplatou, na neočekávané výdaje, stačí poslat sms a peníze máte ihned k dispozici.

 

       Posláním FRIENDLY CASH je pomoci lidem v každodenních situacích, kdy je častěji potřebná malá částka na krátkou dobu, do výplaty nebo na nečekané výdaje než velký úvěr na několik měsíců nebo let.

0%

První sms půjčka bez poplatku

Kolik si chcete půjčit?
question mark
Na jak dlouho si chcete půjčit?
question mark
Výše sms půjčky:question mark Splatnost půjčky: Délka splatnosti sms půjčkyquestion mark dní Poplatek Celkem splatíte: RPSN

FRIENDLY CASH SE

 

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka:                                       555 500 105

 

[email protected]

 

 

Bankovní účty:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

     Rychlé SMS půjčky půjčky před vyplatou: rychlost, jednoduchost a pohodlnost. Tato tři slova přesně vystihují podstatu rychlých sms půjček od FRIENDLY CASH SE.

 

     Přehledné nastavení rychlých sms půjčky, okamžité připsání peněz na účet a nízké poplatky.

 

     Výhody rychlých sms půjček FRIENDLY CASH:

  • jednoduché a přehledné nastavení
  • rychlé požádání o sms půjčku
  • ještě rychleji odsouhlasení
  • nejrychlejší doručení peněz 
  • nejvýhodnější podmínky na trhu
  • žádné zbytečné poplatky k sms půjčce
  • rychlé sms půjčky bez dokládání účelu
  • rychlé sms půjčky během několika minut na účtu
  • volitelná doba splatnosti sms půjčky
  • možnost prodloužení splatnosti sms půjčky

FRIENDLY CASH půjčka - recenze

Božena, Přerov

Stala se mi situace, že jsem ve městě utratila spoustu peněz na oblečení a kosmetiku, a do toho mi volali spolužačky ze školy, že o víkendu jedou na welness pobyt. Chtěla jsem jít s nimi. Tuto situaci jsem zvládla jednou smskou a welness jsem si užila, stejně jako kámošky. Jak dobře, že jsem klientkou FRIENDLY CASH - je to můj věrný kamarád, na kterého se mohu vždy spolehnout

Břetislav, Jihlava

O FRIENDLY CASH mi řekli kolegové v práci, kteří jsou jejich klienti. Podíval jsem se na jejich web, zjistil bližší informace, přečetl jejich podmínky - velmi dobrá nabídka. V té chvíli jsem sice půjčku nepotřeboval ale stal jsem se jejich klientem, abych měl v peněžence rezervu. Upřímně říkám, že jsem jejich služby už párkrát využil. Byl jsem překvapen, jaké bylo všechno jednoduché. Neplatil jsem nic navíc, jak bylo uvedeno

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!

Lenka a Alena, Olomouc

Jsme nejlepší kamarádky a také spolu i pracujeme. S FRIENDLY CASH jsme spokojeny. Když jsme v zahraničí a v práci máme volno, vymetáme všechny možné obchody, protože se nemůžeme udržet, když vidíme množství pěkných věcí nebo fantastické slevy. Tehdy využíváme službu FRINEDLY CASH

Josef, Praha

Akorát jsem nastoupil na pozici barmana. Seznámil jsem se v práci s krásnou ženou. Dohodli jsme si schůzku, ale výplata byla v nedohlednu. Nepříjemná situace - nebylo by vhodné si půjčovat od kolegů v nové práci abych mohl jít na rande. Někde jsem slyšel o službě FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem využil jejich služby :) S tou ženou se dosud setkávám. Bylo ještě více takových situaci, kdy jsem jejich služby využil. Pohodlné!