Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Rychlá nebankovní půjčka FRIENDLY CASH kontakty:

 

FRIENDLY CASH SE je oprávněna k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru a  byla s účinností od 13.08.2019 zapsána v seznamu oprávněných subjektů vedeném Českou národní bankou, který je dostupný na www.cnb.cz nebo přímo na https://www.cnb.cz/cnb/jerrs, jako nebankovní poskytovatel spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení.

 

FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl H, Vložka: 634

Sídlo: Francouzská 6167/5, 708 00 Ostrava-Poruba*

* Na uvedené adrese neposkytujeme služby pro naše zákazníky. Pokud nás potřebujete kontaktovat, prosím, využijte náš kontaktní formulář, vždy Vám rádi pomůžeme!

 

BANKOVNÍ ÚČTY PRO SPLACENÍ PŮJČKY: 

 

ČSOB, a.s.                                                      3994444399/0300

 

UniCredit Bank, a.s.                                     1091662003/2700

 

Klientský servis FRIENDLY CASH je k dispozici:

 

V pracovní dny                                                                     8:00 - 18:00

 

Příjem žádostí o registraci o rychlou půjčku probíhá      24 hodin denně

 

Schvalování a výplata sms půjček probíha v pracovní dny od 08:00 do 18:00

 

Na všechny Vaše dotazy odpovíme na infolinke             555 500 105

 

Žádosti o rychlou nebankovní půjčku přijímáme 24 hodin denně.

 

Žádosti přijaté mimo dobou 08:00 - 18:00 budou zpracovány ihned v prvních minutách následujícího pracovního dne.

 

   Kontaktovat nás můžete i prostřednictvím chatu na našem webu nebo e-mailem [email protected]

 

     Společnost FRIENDLY CASH SE upozorňuje spotřebitele, že neposkytuje radu podle § 85 zákona o spotřebitelském úvěru, stejně ani její obchodní zástupci.


V případě dotazů vyplňte kontaktní formulář, rádi Vám pomůžeme a odpovíme Vám0%

První sms půjčka bez poplatku

Kolik si chcete půjčit?
question mark
Na jak dlouho si chcete půjčit?
question mark
Výše sms půjčky:question mark Splatnost půjčky: Délka splatnosti sms půjčkyquestion mark dní Poplatek Celkem splatíte: RPSN

FRIENDLY CASH SE

 

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka:                                       555 500 105

 

[email protected]

 

 

Bankovní účty:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

FRIENDLY CASH je prověřený poskytovatel rychlých půjček, který mě povolení od České národní banky 

 

     FRIENDLY CASH Vám přináší rezervu, která je vždy s vámi - rychlou online půjčku! 

 

     FRIENDLY CASH poskytuje nejrychlejší SMS půjčky od 8 000 Kč do maximální výšky 20 000 Kč. Rychlé SMS online půjčky FRIENDLY CASH se vám hodí, když chybí peníze do výplaty, důchodu a na nečekané finanční situace, kdy nutně potřebujete peníze. A opravdu, rychlou půjčku získáte jen zasláním jednoduché SMS zprávy.

 

     Klienti FRIENDLY CASH mají peníze ihned. Počet našich klientů neustále narůstá po celém Česku a mezi klienty jsou lidé z různých vrstev: patří mezi ně státní zaměstnanci, živnostníci, prodavačky, ženy na mateřské dovolené či důchodci, manažeři, kmenoví zaměstnanci velkých společností i bankovní pracovníci a další. Už poznali a pochopili pohodlnost rychlé půjčky FRIENDLY CASH a to, že společnost FRIENDLY CASH vždy splní to, co slíbila a nemá žádné skryté poplatky, nemá navýšené ceny a klient je vždy se vším seznámen.

FRIENDLY CASH půjčka - recenze

Božena, Přerov

Stala se mi situace, že jsem ve městě utratila spoustu peněz na oblečení a kosmetiku, a do toho mi volali spolužačky ze školy, že o víkendu jedou na welness pobyt. Chtěla jsem jít s nimi. Tuto situaci jsem zvládla jednou smskou a welness jsem si užila, stejně jako kámošky. Jak dobře, že jsem klientkou FRIENDLY CASH - je to můj věrný kamarád, na kterého se mohu vždy spolehnout

Břetislav, Jihlava

O FRIENDLY CASH mi řekli kolegové v práci, kteří jsou jejich klienti. Podíval jsem se na jejich web, zjistil bližší informace, přečetl jejich podmínky - velmi dobrá nabídka. V té chvíli jsem sice půjčku nepotřeboval ale stal jsem se jejich klientem, abych měl v peněžence rezervu. Upřímně říkám, že jsem jejich služby už párkrát využil. Byl jsem překvapen, jaké bylo všechno jednoduché. Neplatil jsem nic navíc, jak bylo uvedeno

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!

Lenka a Alena, Olomouc

Jsme nejlepší kamarádky a také spolu i pracujeme. S FRIENDLY CASH jsme spokojeny. Když jsme v zahraničí a v práci máme volno, vymetáme všechny možné obchody, protože se nemůžeme udržet, když vidíme množství pěkných věcí nebo fantastické slevy. Tehdy využíváme službu FRINEDLY CASH

Josef, Praha

Akorát jsem nastoupil na pozici barmana. Seznámil jsem se v práci s krásnou ženou. Dohodli jsme si schůzku, ale výplata byla v nedohlednu. Nepříjemná situace - nebylo by vhodné si půjčovat od kolegů v nové práci abych mohl jít na rande. Někde jsem slyšel o službě FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem využil jejich služby :) S tou ženou se dosud setkávám. Bylo ještě více takových situaci, kdy jsem jejich služby využil. Pohodlné!