Rychlá půjčka FRIENDLY CASH, půjčka mobilem
Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

  Rychlá půjčka od FRIENDLY CASH se stala ještě výhodnější! 

Právě teď první okamžitá rychlá půjčka přes telefon až do 8000 Kč nyní bez poplatku! 

 

      Rychlá půjčka od FRIENDLY CASH je dostupná každému klientovi a finance si vždy vyřídíte okamžitým a transparentním způsobem přes mobil. Jediné, co ve FRIENDLY CASH nejde přes telefon, je vybírání peněz. To ani neslibujeme, jen to co můžeme opravdu splnit - rychlý příjem peněz. FRIENDLY CASH poskytuje nejvýhodnější rychlé půjčky na českém trhu. Rychlá půjčka od FRIENDLY CASH je nejrychlejší způsob, jak jednoduše získat peníze.

 

       Pro získání rychlé půjčky nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova, stačí vyplnit jednoduchý formulář a sms půjčku obdržíte rychle a jednoduše. Rychlá půjčka to je finanční rezerva, o které víte, že ji můžete kdykoli využít pouze zasláním SMS a peníze máte ihned na svém bankovním účtu. Rychlá půjčka od FRIENDLY CASH se dá použít na téměř všechny výdaje. Díky vhodné, rychlé půjčce může být člověk klidný, když přijdou nečekané výdaje.

 

     Momentálně probíhá akce - první rychlá půjčka je zdarma bez poplatků, což znamená, kolik si půjčíte, tolik přesně i vrátíte. Čili pokud si vezmete 8000 Kč na 30 dní, tak za 30 dnů nám vrátíte jen 8000 Kč a ani o korunu navíc.

 

 

0%

První sms půjčka bez poplatku

Kolik si chcete půjčit?
question mark
Na jak dlouho si chcete půjčit?
question mark
Výše sms půjčky:question mark Délka splatnosti sms půjčkyquestion mark dní Poplatek Celkem splatíte: RPSN

FRIENDLY CASH SE

 

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka:                                       555 500 105 nebo 720 888 111

 

[email protected]

 

 

Bankovní účty:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

Sberbank CZ a.s.        4211289607/6800

 

Rychlá půjčka FRIENDLY CASH přes SMS

 

     Rychlá půjčka - je rychlá půjčka přes sms a online půjčka od FRIENDLY CASH.

     Naše rychlá půjčka přes sms je způsob, jak získat peníze v době, kdy jsou potřeba!

     Rychlá půjčka přes sms FRIENDLY CASH a od peněz Vás dělí už jen sms!

     Naše rychlá online půjčka je jednoduchá, nejvýhodnější sms půjčka bez skrytých poplatků, s nejnižšími úroky!

     Rychlou půjčku FRIENDLY CASH tak využívají státní zaměstnanci, prodavačky, ženy na mateřské dovolené, ale i důchodci. Tento způsob získání peněz je vhodný skutečně téměř pro každého klienta.

     Rychlá půjčka ve FRIENDLY CASH přes esemesku je správnou a bezpečnou volbou. Pokud jste klientem FRIENLDY CASH, získání peněz nic nebrání. Rychlá půjčka je dostupná každému klientu bez omezení a finance si vždy vyřídíte okamžitým a transparentním způsobem přes mobil.

FRIENDLY CASH půjčka - recenze

Božena, Přerov

Stala se mi situace, že jsem ve městě utratila spoustu peněz na oblečení a kosmetiku, a do toho mi volali spolužačky ze školy, že o víkendu jedou na welness pobyt. Chtěla jsem jít s nimi. Tuto situaci jsem zvládla jednou smskou a welness jsem si užila, stejně jako kámošky. Jak dobře, že jsem klientkou FRIENDLY CASH - je to můj věrný kamarád, na kterého se mohu vždy spolehnout

Břetislav, Jihlava

O FRIENDLY CASH mi řekli kolegové v práci, kteří jsou jejich klienti. Podíval jsem se na jejich web, zjistil bližší informace, přečetl jejich podmínky - velmi dobrá nabídka. V té chvíli jsem sice půjčku nepotřeboval ale stal jsem se jejich klientem, abych měl v peněžence rezervu. Upřímně říkám, že jsem jejich služby už párkrát využil. Byl jsem překvapen, jaké bylo všechno jednoduché. Neplatil jsem nic navíc, jak bylo uvedeno

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!

Lenka a Alena, Olomouc

Jsme nejlepší kamarádky a také spolu i pracujeme. S FRIENDLY CASH jsme spokojeny. Když jsme v zahraničí a v práci máme volno, vymetáme všechny možné obchody, protože se nemůžeme udržet, když vidíme množství pěkných věcí nebo fantastické slevy. Tehdy využíváme službu FRINEDLY CASH

Josef, Praha

Akorát jsem nastoupil na pozici barmana. Seznámil jsem se v práci s krásnou ženou. Dohodli jsme si schůzku, ale výplata byla v nedohlednu. Nepříjemná situace - nebylo by vhodné si půjčovat od kolegů v nové práci abych mohl jít na rande. Někde jsem slyšel o službě FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem využil jejich služby :) S tou ženou se dosud setkávám. Bylo ještě více takových situaci, kdy jsem jejich služby využil. Pohodlné!