Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

JAK ZÍSKAT RYCHLOU PŮJČKU OD FRIENDLY CASH

 

Jak probíhá registrace a žádost o SMS půjčku pro nového klienta?

    O půjčku se dá zažádat buď online nebo přes SMS zprávu. Jelikož poskytujeme půjčky našim klientům, proto je potřeba vyplnit jednoduchou, jednorázovu registraci, pro registraci nepotřebujeme od Vás zaslání žádného registračního poplatku, stačí vyplnit registrační formulář na www.friendlycash.cz/ziskat-sms-pujcku nebo na kalkulačce nastavit částku SMS půjčky, o kterou máte zájem a počet dní, na kolik si chcete půjčit, a stlačit tlačítko „Získat peníze“

 • Vyplňte jednoduchý formulář
 • Doplňte údaje o zdroji příjmu, pro schválení Vaší půjčky je  nutné přiložit Váš platný občanský průkaz z obou stran a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list), výpis z registrovanného účtu a zdokladovat Váš příjem
 • Počkat na schválení/zamítnutí žadosti

 

Jak podat žádost o opakovanu SMS půjčku FRIENDLY CASH?

       Pokud už jste klientem FRIENDLY CASH, pro opakované žádosti o SMS půjčku skutečně stačí odeslat SMS zprávu z registrovaného telefonního čísla nebo zažádat o půjčku přes osobní profil na www.friendlycash.cz, obratem na Váš telefon  Vám zašleme nabídku, se kterou se obeznámite a potvrdíte SMS zprávou. Po obdržení potvrzení, jsou peníze ihned odeslány na Váš bankovní účet a můžete je využít na své potřeby.

     Stav Vaší SMS půjčky je možné sledovat na svém osobním profilu na www.friendlycash.cz

 

Jak se dostanu do Osobního profilu klienta?

       Pokud jste už klietem FRIENDLY CASH přihlašovací údaje k osobnímu profilu jsou:

 • Váš registrační e-mail
 • VS, který Vám byl zaslán po úspěšné registraci spolu s registračním bonusem 30 Kč

 

Kolik peněz si mohu půjčit?

       Půjčky poskytujeme našim klientům od 1 000 Kč do 20 000 Kč s lhůtou splatnosti 14, 21 nebo 30 kalendářních dní. Lhůtu půjčky je možné prodloužit na další období podle VOP: půjčku na 14 dní 8 krát po sobě, půjčku na 21 dní 5 krát po sobě, půjčku na 30 dní 4 krát po sobě.

       Nyní probíhá akce  se 100% slevou na poplatek a úrok na první SMS půjčku: Je možné požádat o půjčku  do maximální výše  8 000 Kč a za vybranou lhůtu nám vrátite jen půjčenou sumu. Po zaplacení  první půjčky je možné žádat o další SMS půjčku až do výše 20 000 Kč. 

 

Jaké jsou způsoby poskytování rychlé půjčky FRIENDLY CASH?

       SMS půjčky poskytujeme pouze na osobní bankovní účet klienta. Pokud nemáte účet vedený na své jméno. Půjčka může být zaslána i na bankovní účet, kde jste a máte disponenční právo a můžete to zdokladovat.

 

Co je nutné pro získání sms půjčky?

       Abyste mohli využívat naše služby:

 •  musíte být občanem ČR
 •  mít věk nad 18 let
 •  musíte mít zdokladovatelný příjem
 •  nemůžete mít insolvenční historii
 •  mít bankovní účet
 •  mít mobilní telefon, e-mail
 •  nebýt evidován v registrech dlužníků

 

Jak můžu požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH?

   Je to jednoduché. Registrace zabere jen několik minut! Stačí vyplnit registrační formulář na naší webové stránce. Po přijetí Vaší žádosti obdržíte sms, zpracovaná bude v co nejkratším čase a o výsledku registrace Vás budeme informovat sms zprávou. Jakmile Vaši registraci ve FRIENDLY CASH akceptujeme, SMS půjčky máte už dopředu schválené! To, že jste klientem FRIENDLY CASH Vás k ničemu nezavazuje, neplatíte žádné měsíční poplatky, paušál ani jiné skryté poplatky, a to i když naši službu rychlé půjčky zrovna nevyužíváte. Otevírají se před Vámi všechny možnosti a naše služby budou pro Vás dostupné kdykoli, kdy si jen usmyslíte a to ať se nacházíte kdekoli. Než požádáte o sms půjčku, seznamte se prosím s Podmínkami, Vzorem smlouvy o půjčce, kterou jste obdrželi spolu s kartou klienta, a také je možné si ji prohlédnout na naší internetové stránce www.friendlycash.cz Odteď můžete požádat o sms půjčku jednoduše zasláním sms zprávy a peníze máte na účtu během několika minut v našem pracovním čase (pokud máte účet vedený ve stejné bance jako naše společnost). 

 

Na jak dlouho si lze půjčit?

    Našim klientům poskytujeme sms půjčky na 14, 21 nebo 30 dní. 

Prodlužovat lhůtu splatnosti půjčky můžete podle VOP:

- u lhůty splatnosti 14 dní – je možné prodloužit lhůtu půjčky  maximálně 8krát po sobě,

- u lhůty splatnosti 21 dní – je možné prodloužit lhůtu půjčky maximálně 5krát po sobě,

- u lhůty splatnosti 30 dní – je možné prodloužit lhůtu půjčky  maximálně 4krát po sobě

 

Pro získání sms půjčky FRIENDLY CASH je nutná záruka či ručitel?

     Pro získání půjčky od FRIENDLY CASH není nutná žádná záruka ani ručitel.

 

 

Je potřebné pro získání sms půjčky převádět někam registrační poplatek 1 Kč nebo jiný poplatek?

    Ne, pro získání půjčky ve FRIENDLY CASH není nutné převádět žádné registrační poplatky.

 

Kolik stojí SMS zpráva a volání na telefonní čísla FRIENDLY CASH?

     Cena SMS a volání pro sms půjčku u FRIENDLY CASH jsou zpoplatněné dle tarifu Vašeho mobilního operátora.

 

Jak rychle bude půjčka na měm účtu?

       Klienti FRIENDLY CASH mají sms půjčku na účtu během několika minut od potvrzení půjčky, pokud mají účet vedený ve stejné bance jako má naše společnost, a to ČSOB nebo UNICREDIT BANK, a požádají o sms půjčku v pracovní době naší i banky. Pokud má klient vedený účet v jiné bance než FRIENDLY CASH a požádá o půjčku v pracovní dny do 12 hod. dopoledne, obdrží sms půjčku ještě v ten den. Peníze na účet zasíláme ihned, ale připsání peněz na účet klienta již závisí na bance klienta. 

 

Mohu mít současně několik sms půjček najednou?

       Není možné čerpat několik sms půjček současně. Aktivní může být vždy jen jedna půjčka. Po vyplacení jedné půjčky je možné kdykoli čerpat novou. 

 

Proč je výhodné být klientem FRIENDLY CASH?

     Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová a nezávazná, a slouží jako rezerva na nečekané situace a nepředvídatelné výdaje. Znamená pouze to, že rychlé půjčky u nás máte schválené a sami se můžete rozhodnout, kdy budete půjčku využívat – zda ihned, za týden, nebo za měsíc. Stačí zaslat jednoduchou SMS zprávu, potvrdit nabídku a sms půjčku obratem zasíláme na Váš účet.

 

Proč mi zamítli sms půjčky?

       Půjčku nemůžeme poskytnout, jestliže:

 • jste mladší věku 18 let
 • jste registrovaný v registrech dlužníků

 • při registraci jste uvedli nesprávné nebo neúplné údaje

 • nemáte splacenou předchozí půjčku od FRIENDLY CASH

 

Prověřujete bonitu klientů pro získání sms půjčky?

     Ano, v průběhu schvalovacího procesu žádosti o sms půjčku nahlížíme do registrů a prověřujeme bonitu klientů.

      

 

 

0%

První sms půjčka bez poplatku

Kolik si chcete půjčit?
question mark
Na jak dlouho si chcete půjčit?
question mark
Výše sms půjčky:question mark Splatnost půjčky: Délka splatnosti sms půjčkyquestion mark dní Poplatek Celkem splatíte: RPSN

FRIENDLY CASH SE

 

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka:                                       555 500 105

 

[email protected]

 

 

Bankovní účty:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

FRIENDLY CASH je prověřený poskytovatel rychlých půjček, který má povolení od České národní banky 

 

     FRIENDLY CASH Vám přináší rezervu, která je vždy s vámi - rychlou online půjčku! 

 

     FRIENDLY CASH poskytuje nejrychlejší SMS půjčky od 1 000 Kč do maximální výšky 20 000 Kč. Rychlé SMS online půjčky FRIENDLY CASH se vám hodí, když chybí peníze do výplaty, důchodu a na nečekané finanční situace, kdy nutně potřebujete peníze. A opravdu, rychlou půjčku získáte jen zasláním jednoduché SMS zprávy.

 

     Klienti FRIENDLY CASH mají peníze ihned. Počet našich klientů neustále narůstá po celém Česku a mezi klienty jsou lidé z různých vrstev: patří mezi ně státní zaměstnanci, živnostníci, prodavačky, ženy na mateřské dovolené či důchodci, manažeři, kmenoví zaměstnanci velkých společností i bankovní pracovníci a další. Už poznali a pochopili pohodlnost rychlé půjčky FRIENDLY CASH a to, že společnost FRIENDLY CASH vždy splní to, co slíbila a nemá žádné skryté poplatky, nemá navýšené ceny a klient je vždy se vším seznámen.

FRIENDLY CASH půjčka - recenze

Božena, Přerov

Stala se mi situace, že jsem ve městě utratila spoustu peněz na oblečení a kosmetiku, a do toho mi volali spolužačky ze školy, že o víkendu jedou na welness pobyt. Chtěla jsem jít s nimi. Tuto situaci jsem zvládla jednou smskou a welness jsem si užila, stejně jako kámošky. Jak dobře, že jsem klientkou FRIENDLY CASH - je to můj věrný kamarád, na kterého se mohu vždy spolehnout

Břetislav, Jihlava

O FRIENDLY CASH mi řekli kolegové v práci, kteří jsou jejich klienti. Podíval jsem se na jejich web, zjistil bližší informace, přečetl jejich podmínky - velmi dobrá nabídka. V té chvíli jsem sice půjčku nepotřeboval ale stal jsem se jejich klientem, abych měl v peněžence rezervu. Upřímně říkám, že jsem jejich služby už párkrát využil. Byl jsem překvapen, jaké bylo všechno jednoduché. Neplatil jsem nic navíc, jak bylo uvedeno

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!

Lenka a Alena, Olomouc

Jsme nejlepší kamarádky a také spolu i pracujeme. S FRIENDLY CASH jsme spokojeny. Když jsme v zahraničí a v práci máme volno, vymetáme všechny možné obchody, protože se nemůžeme udržet, když vidíme množství pěkných věcí nebo fantastické slevy. Tehdy využíváme službu FRINEDLY CASH

Josef, Praha

Akorát jsem nastoupil na pozici barmana. Seznámil jsem se v práci s krásnou ženou. Dohodli jsme si schůzku, ale výplata byla v nedohlednu. Nepříjemná situace - nebylo by vhodné si půjčovat od kolegů v nové práci abych mohl jít na rande. Někde jsem slyšel o službě FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem využil jejich služby :) S tou ženou se dosud setkávám. Bylo ještě více takových situaci, kdy jsem jejich služby využil. Pohodlné!