Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Pokud si nepamatujete heslo kontaktujte nás

Rychle sms půjčky FRIENDLY CASH: BLOG

Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Stalo se vám někdy, že vám nestačily peníze z výplaty, úspory nikde a vám by se hodila krátkodobá půjčka, jen pro překlenutí určitého období? Pro takové případy jsme tu my a naše SMS půjčka FRIENDLY CASH!

     Stává se vám občas, že vám chybí pár stovek před výplatou a marně přemýšlíte, kdo by vám mohl půjčit? Nebo se vám pokazila pračka či porouchalo auto? A potřebujete rychle peníze na opravu, přitom na účtu už vám tento měsíc tolik nezbývá?

     Právě pro tyto případy nabízí řešení rychlá půjčka FRIENDLY CASH.

Získat sms půjčku FRIENDLY CASH jednoduché a pohodlné!

Online půjčky je možné realizovat přes mobilní telefon, stačí zaslat sms.

Hledáte rychlou finanční pomoc?

Právě pro Vás je zde sms půjčka od FRIENDLY CASH, kterou získáte již za pár minut a opravdu jen zasláním sms!

     FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

     Klient požádá o rychlou sms půjčku formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím internetu.

      Sms půjčky od FRIENDLY CASH - rychlá a výhodná záplata na čas do výplaty!

     Už nepotřebujete k vybavení sms půjčky hradit registrační poplatky. FRIENDLY CASH je společnost, která se přizpůsobuje lidem a snaží se klientům co nejvíce usnadnit možnost získat sms půjčku rychle, pohodlně a bez ztráty času.

     První okamžitá sms půjčka přes telefon až do 8 000 Kč nyní bez poplatku!

     

     Žijete i Vy dennodenně ve stresu? Zase přišel šek na zaplacení v nesprávnou chvíli? Výplata bude za týden nebo dva a splátku musíte zaplatit, jinak Vám hrozí vysoké sankce? Nebo jste v prodejně objevili perfektní výrobek za velmi výhodnou cenu, ale momentálně nemáte dostatek peněz a akce trvá jen pár dní? A je podobných situací nespočet...? 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím webu www.friendlycash.cz 

První sms půjčka ve FRIENDLY CASH máte zcela zdarma: za 8000 Kč vrátíte přesně 8000 Kč a ani o korunu navíc!


0%

První sms půjčka bez poplatku

Kolik si chcete půjčit?
question mark
Na jak dlouho si chcete půjčit?
question mark
Výše sms půjčky:question mark Délka splatnosti sms půjčkyquestion mark dní Poplatek Celkem splatíte: RPSN

FRIENDLY CASH SE

 

IČ: 06680003

Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

Zákaznická linka: 720 888 111

info@friendlycash.cz

 

Bankovní účty:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

Sberbank CZ a.s.        4211289607/6800

 

FRIENDLY CASH je prověřený poskytovatel rychlých půjček, který mě povolení od České národní banky 

 

     FRIENDLY CASH Vám přináší rezervu, která je vždy s vámi - rychlou online půjčku! 

 

     FRIENDLY CASH poskytuje nejrychlejší SMS půjčky od 8 000 Kč do maximální výšky 20 000 Kč. Rychlé SMS online půjčky FRIENDLY CASH se vám hodí, když chybí peníze do výplaty, důchodu a na nečekané finanční situace, kdy nutně potřebujete peníze. A opravdu, rychlou půjčku získáte jen zasláním jednoduché SMS zprávy.

 

     Klienti FRIENDLY CASH mají peníze ihned. Počet našich klientů neustále narůstá po celém Česku a mezi klienty jsou lidé z různých vrstev: patří mezi ně státní zaměstnanci, živnostníci, prodavačky, ženy na mateřské dovolené či důchodci, manažeři, kmenoví zaměstnanci velkých společností i bankovní pracovníci a další. Už poznali a pochopili pohodlnost rychlé půjčky FRIENDLY CASH a to, že společnost FRIENDLY CASH vždy splní to, co slíbila a nemá žádné skryté poplatky, nemá navýšené ceny a klient je vždy se vším seznámen.

Spokojení klienti

Božena, Přerov

Stala se mi situace, že jsem ve městě utratila spoustu peněz na oblečení a kosmetiku, a do toho mi volali spolužačky ze školy, že o víkendu jedou na welness pobyt. Chtěla jsem jít s nimi. Tuto situaci jsem zvládla jednou smskou a welness jsem si užila, stejně jako kámošky. Jak dobře, že jsem klientkou FRIENDLY CASH - je to můj věrný kamarád, na kterého se mohu vždy spolehnout

Břetislav, Jihlava

O FRIENDLY CASH mi řekli kolegové v práci, kteří jsou jejich klienti. Podíval jsem se na jejich web, zjistil bližší informace, přečetl jejich podmínky - velmi dobrá nabídka. V té chvíli jsem sice půjčku nepotřeboval ale stal jsem se jejich klientem, abych měl v peněžence rezervu. Upřímně říkám, že jsem jejich služby už párkrát využil. Byl jsem překvapen, jaké bylo všechno jednoduché. Neplatil jsem nic navíc, jak bylo uvedeno

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!

Lenka a Alena, Olomouc

Jsme nejlepší kamarádky a také spolu i pracujeme. S FRIENDLY CASH jsme spokojeny. Když jsme v zahraničí a v práci máme volno, vymetáme všechny možné obchody, protože se nemůžeme udržet, když vidíme množství pěkných věcí nebo fantastické slevy. Tehdy využíváme službu FRINEDLY CASH

Josef, Praha

Akorát jsem nastoupil na pozici barmana. Seznámil jsem se v práci s krásnou ženou. Dohodli jsme si schůzku, ale výplata byla v nedohlednu. Nepříjemná situace - nebylo by vhodné si půjčovat od kolegů v nové práci abych mohl jít na rande. Někde jsem slyšel o službě FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem využil jejich služby :) S tou ženou se dosud setkávám. Bylo ještě více takových situaci, kdy jsem jejich služby využil. Pohodlné!