Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Získat sms půjčku je jednoduché: stačí vyplnit formulář - to Vám zabere jen několik minut!

První SMS půjčku získáte úplně zdarma: se 100% slevou na poplatek, úroku (RPSN 0%)

Přátelská SMS půjčka pro lidi s příjmem a bez insolvenční historie

Právě probíhá údržba systému. Děkujeme za pochopení!
Bankovní účet :Vyberte zdroj Vašeho příjmu::


   Vyplněním a odesláním tohoto registračního formuláře projevujete svůj skutečný a vážný zájem o využití služeb společnosti FRIENDLY CASH SE při čerpání spotřebitelských úvěrů jiných než na bydlení.

 

   Potvrzuji a prohlašuji:

 

   Kliknutím na tlačítko „POKRAČOVAT" berete na vědomí, že správce osobních údajů, společnost FRIENDLY CASH SE, bude za účelem prozkoumání Vaší plátceschopnosti využívat různé metody, které zahrnují i profilování a automatizované rozhodování, přičemž využívají Vámi poskytnuté osobní údaje z dotazníku, veřejných a komerčních registrů, případně další Vaše osobní údaje, které mu v budoucnu poskytnete, a to telefonicky nebo elektronickou komunikací. 

 

     Kliknutím na tlačítko „POKRAČOVAT“ potvrzuji, že jsem se seznámil s obsahem informačního memoranda NRKI, BRKI.

 

   Jako subjekt údajů máte právo namítat se zpracováním Vašich osobních údajů, jakož i právo namítat proti profilování. Uplatnit svá práva při zpracování osobních údajů můžete na mailových kontaktech uvedených v odkazu "Ochrana osobních údajů – Zásady a povinné informace"


FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Zákaznická linka:

555 500 105 nebo 720 888 111

 

E-mail: [email protected]

 

Bankovní účty FRIENDLY CASH:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

Proč využít služeb rychlé sms půjčky FRIENDLY CASH?

 

     Nebankovní půjčka FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku ve FRIENDLY CASH formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím www.friendlycash.cz. Nebankovní půjčky poskytujeme jen našim klientum proto se jim musite stát. Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová, bezplatná a nezávazná. Pokud registraci schválí, stáváte se klientem a všechny nebankovní půjčky od FRIENDLY CASH už máte schválené a je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH hned, za týden o rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu rychlé sms půjčky od FRIENDLY CASH jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další sms půjčky.      

FRIENDLY CASH půjčka - recenze

Božena, Přerov

Stala se mi situace, že jsem ve městě utratila spoustu peněz na oblečení a kosmetiku, a do toho mi volali spolužačky ze školy, že o víkendu jedou na welness pobyt. Chtěla jsem jít s nimi. Tuto situaci jsem zvládla jednou smskou a welness jsem si užila, stejně jako kámošky. Jak dobře, že jsem klientkou FRIENDLY CASH - je to můj věrný kamarád, na kterého se mohu vždy spolehnout

Břetislav, Jihlava

O FRIENDLY CASH mi řekli kolegové v práci, kteří jsou jejich klienti. Podíval jsem se na jejich web, zjistil bližší informace, přečetl jejich podmínky - velmi dobrá nabídka. V té chvíli jsem sice půjčku nepotřeboval ale stal jsem se jejich klientem, abych měl v peněžence rezervu. Upřímně říkám, že jsem jejich služby už párkrát využil. Byl jsem překvapen, jaké bylo všechno jednoduché. Neplatil jsem nic navíc, jak bylo uvedeno

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!

Lenka a Alena, Olomouc

Jsme nejlepší kamarádky a také spolu i pracujeme. S FRIENDLY CASH jsme spokojeny. Když jsme v zahraničí a v práci máme volno, vymetáme všechny možné obchody, protože se nemůžeme udržet, když vidíme množství pěkných věcí nebo fantastické slevy. Tehdy využíváme službu FRINEDLY CASH

Josef, Praha

Akorát jsem nastoupil na pozici barmana. Seznámil jsem se v práci s krásnou ženou. Dohodli jsme si schůzku, ale výplata byla v nedohlednu. Nepříjemná situace - nebylo by vhodné si půjčovat od kolegů v nové práci abych mohl jít na rande. Někde jsem slyšel o službě FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem využil jejich služby :) S tou ženou se dosud setkávám. Bylo ještě více takových situaci, kdy jsem jejich služby využil. Pohodlné!