Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

JAK PRODLOUŽIT SMS PŮJČKU

 

PRODLOUŽENÍ SPLATNOSTI SMS PŮJČKY

   

    Prodloužení lhůty splatnosti sms půjčky by pro Vás mohla být alternativa, pokud se domníváte předem, že nebudete moci do data splatnosti uhradit celou dlužnou částku. 

     Smluvní období si vybíráte samostatně a to buď 14, 21 nebo 30 kalendářních dnů. Pokud nemůžete do data splatnosti uhradit celou dlužnou částku, lhůtu půjčky máte možnost jednoduše prodloužit, a to jen uhrazením minimálního poplatku, kdykoli během lhůty splatnosti, nejpozději však do data splatnosti: 

     - na lhůtu 14 dní - je možné prodloužit lhůtu nejvíc 8krát po sobě,

     - na lhůtu 21 dní - je možné prodloužit lhůtu nejvíc 5krát po sobě,

     - na lhůtu 30 dní - je možné prodloužit lhůtu nejvíc 4krát po sobě.

 

       Sms půjčka bude prodloužená od následujícího dne po stanoveném datu splatnosti na stejné období, na které byla poskytnuta. Výše poplatku za prodloužení lhůty splatnosti půjčky je stejná jako výše poplatku za poskytnutí Vaší půjčky na totéž období. 

     Následně nám je nutné vrátit celou částku půjčky spolu s poplatkem. Po zaevidování platby můžete kdykoli žádat o další sms půjčku.

 

       Také můžete splácet sms půjčku po částech a to tak, že do termínu splatnosti uhradíte větší částku než je min. poplatek za poskytnutí půjčky, v takovém případě se půjčka prodlužuje a zároveň se i snižuje celková dlužná částka, tedy i další poplatek za poskytnutí bude nižší.

       Chcete-li aktivovat prodloužení lhůty splatnosti půjčky, musíte učinit následující kroky:

  • odešlete žádost o prodloužení lhůty splatnosti půjčky
  • do data splatnosti uhraďte poplatek za prodloužení lhůty splatnosti 

 

     Po obdržení platby na náš účet následující den obdržíte sms zprávu s informací o zaregistrované úhradě a splatnosti další úhrady.

 

       Po vyčerpání možnosti prodloužení lhůty splatnosti půjčky, je třeba vrátit celou dlužnou částku, po vyplacení máte možnost požádat o novou sms půjčku.

 

BANKOVNÍ ÚČTY:

 

ČSOB, a.s.                                                      3994444399/0300

 

UniCredit Bank, a.s.                                     1091662003/2700

 

0%

První sms půjčka bez poplatku

Kolik si chcete půjčit?
question mark
Na jak dlouho si chcete půjčit?
question mark
Výše sms půjčky:question mark Splatnost půjčky: Délka splatnosti sms půjčkyquestion mark dní Poplatek Celkem splatíte: RPSN

FRIENDLY CASH SE

 

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka:                                       555 500 105

 

[email protected]

 

 

Bankovní účty:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

FRIENDLY CASH je prověřený poskytovatel rychlých půjček, který mě povolení od České národní banky 

 

     FRIENDLY CASH Vám přináší rezervu, která je vždy s vámi - rychlou online půjčku! 

 

     FRIENDLY CASH poskytuje nejrychlejší SMS půjčky od 1 000 Kč do maximální výšky 20 000 Kč. Rychlé SMS online půjčky FRIENDLY CASH se vám hodí, když chybí peníze do výplaty, důchodu a na nečekané finanční situace, kdy nutně potřebujete peníze. A opravdu, rychlou půjčku získáte jen zasláním jednoduché SMS zprávy.

 

     Klienti FRIENDLY CASH mají peníze ihned. Počet našich klientů neustále narůstá po celém Česku a mezi klienty jsou lidé z různých vrstev: patří mezi ně státní zaměstnanci, živnostníci, prodavačky, ženy na mateřské dovolené či důchodci, manažeři, kmenoví zaměstnanci velkých společností i bankovní pracovníci a další. Už poznali a pochopili pohodlnost rychlé půjčky FRIENDLY CASH a to, že společnost FRIENDLY CASH vždy splní to, co slíbila a nemá žádné skryté poplatky, nemá navýšené ceny a klient je vždy se vším seznámen.

FRIENDLY CASH půjčka - recenze

Božena, Přerov

Stala se mi situace, že jsem ve městě utratila spoustu peněz na oblečení a kosmetiku, a do toho mi volali spolužačky ze školy, že o víkendu jedou na welness pobyt. Chtěla jsem jít s nimi. Tuto situaci jsem zvládla jednou smskou a welness jsem si užila, stejně jako kámošky. Jak dobře, že jsem klientkou FRIENDLY CASH - je to můj věrný kamarád, na kterého se mohu vždy spolehnout

Břetislav, Jihlava

O FRIENDLY CASH mi řekli kolegové v práci, kteří jsou jejich klienti. Podíval jsem se na jejich web, zjistil bližší informace, přečetl jejich podmínky - velmi dobrá nabídka. V té chvíli jsem sice půjčku nepotřeboval ale stal jsem se jejich klientem, abych měl v peněžence rezervu. Upřímně říkám, že jsem jejich služby už párkrát využil. Byl jsem překvapen, jaké bylo všechno jednoduché. Neplatil jsem nic navíc, jak bylo uvedeno

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!

Lenka a Alena, Olomouc

Jsme nejlepší kamarádky a také spolu i pracujeme. S FRIENDLY CASH jsme spokojeny. Když jsme v zahraničí a v práci máme volno, vymetáme všechny možné obchody, protože se nemůžeme udržet, když vidíme množství pěkných věcí nebo fantastické slevy. Tehdy využíváme službu FRINEDLY CASH

Josef, Praha

Akorát jsem nastoupil na pozici barmana. Seznámil jsem se v práci s krásnou ženou. Dohodli jsme si schůzku, ale výplata byla v nedohlednu. Nepříjemná situace - nebylo by vhodné si půjčovat od kolegů v nové práci abych mohl jít na rande. Někde jsem slyšel o službě FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem využil jejich služby :) S tou ženou se dosud setkávám. Bylo ještě více takových situaci, kdy jsem jejich služby využil. Pohodlné!