Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

JAK SPLATIT SMS PŮJČKU

 

Vrácení sms půjčky

 

      Jakým způsobem mohu splatit rychlou sms půjčku? 

     Vždy 1 den před splatností Vám zašleme sms zprávu s informací o datu splatnosti sms půjčky a výši dlužné částky, kterou je třeba uhradit včas! Tato informace se zasílá automaticky i na Vaši e-mailovou adresu.

 

       Splatnost Vaší půjčky si můžete ověřit i na www.friendlycash.cz ve svém osobním profilu (pro přihlášení stačí zadat e-mail, který jste uvedli v registraci, a Váš osobní variabilní symbol). Také můžete v případě dotazů kontaktovat naši infolinku 555 500 105, pro komunikaci můžete využít také náš chat na  www.friendlycash.cz

 

       Úhradu rychlé SMS půjčky za Vás může provést i kdokoliv jiný, a můžete ji uhradit z jiného účtu, než který jste uvedli v registraci. Při platbě je důležité pouze zadat správně Váš osobní variabilní symbol (VS) a do poznámky uvést Vaše jméno a příjmení, abychom věděli, že platba patří Vám.

 

       Po obdržení peněz na náš účet následující den Vám bude zaslána sms zpráva s informací o zaregistrované úhradě a v případě potřeby můžete požádat o novou sms půjčku.

 

BANKOVNÍ ÚČTY PRO SPLACENÍ SMS PŮJČKY:

 

ČSOB, a.s.                                                       3994444399/0300

 

UniCredit Bank, a.s.                                     1091662003/2700

 

 

Co mám dělat, pokud nemohu dodržet termín splacení

 

     Je velmi důležité, abyste uhradili svou sms půjčku včas. Jsme si vědomi toho, že mohou nastat aj situace, kdy bude ovlivněna vaše schopnost půjčku splatit včas.

 

     V případě, že nebudete schopni dodržet termín splacení, spojte se s naším operátorem na telefonním čísle 555 500 105 v pracovní dny v čase od 8:00 do 18:00 nebo napište nám na e-mail [email protected] a společně se domluvíte na řešení Vaší situace.

 

     Za pozdní nebo úplné neplacení dluhů jsou klientovi účtovány sankce z prodlení, které je ujednaný podle Sazebníku

0%

První sms půjčka bez poplatku

Kolik si chcete půjčit?
question mark
Na jak dlouho si chcete půjčit?
question mark
Výše sms půjčky:question mark Splatnost půjčky: Délka splatnosti sms půjčkyquestion mark dní Poplatek Celkem splatíte: RPSN

FRIENDLY CASH SE

 

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka:                                       555 500 105

 

[email protected]

 

 

Bankovní účty:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

FRIENDLY CASH je prověřený poskytovatel rychlých půjček, který mě povolení od České národní banky 

 

     FRIENDLY CASH Vám přináší rezervu, která je vždy s vámi - rychlou online půjčku! 

 

     FRIENDLY CASH poskytuje nejrychlejší SMS půjčky od 1 000 Kč do maximální výšky 20 000 Kč. Rychlé SMS online půjčky FRIENDLY CASH se vám hodí, když chybí peníze do výplaty, důchodu a na nečekané finanční situace, kdy nutně potřebujete peníze. A opravdu, rychlou půjčku získáte jen zasláním jednoduché SMS zprávy.

 

     Klienti FRIENDLY CASH mají peníze ihned. Počet našich klientů neustále narůstá po celém Česku a mezi klienty jsou lidé z různých vrstev: patří mezi ně státní zaměstnanci, živnostníci, prodavačky, ženy na mateřské dovolené či důchodci, manažeři, kmenoví zaměstnanci velkých společností i bankovní pracovníci a další. Už poznali a pochopili pohodlnost rychlé půjčky FRIENDLY CASH a to, že společnost FRIENDLY CASH vždy splní to, co slíbila a nemá žádné skryté poplatky, nemá navýšené ceny a klient je vždy se vším seznámen.

FRIENDLY CASH půjčka - recenze

Božena, Přerov

Stala se mi situace, že jsem ve městě utratila spoustu peněz na oblečení a kosmetiku, a do toho mi volali spolužačky ze školy, že o víkendu jedou na welness pobyt. Chtěla jsem jít s nimi. Tuto situaci jsem zvládla jednou smskou a welness jsem si užila, stejně jako kámošky. Jak dobře, že jsem klientkou FRIENDLY CASH - je to můj věrný kamarád, na kterého se mohu vždy spolehnout

Břetislav, Jihlava

O FRIENDLY CASH mi řekli kolegové v práci, kteří jsou jejich klienti. Podíval jsem se na jejich web, zjistil bližší informace, přečetl jejich podmínky - velmi dobrá nabídka. V té chvíli jsem sice půjčku nepotřeboval ale stal jsem se jejich klientem, abych měl v peněžence rezervu. Upřímně říkám, že jsem jejich služby už párkrát využil. Byl jsem překvapen, jaké bylo všechno jednoduché. Neplatil jsem nic navíc, jak bylo uvedeno

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!

Lenka a Alena, Olomouc

Jsme nejlepší kamarádky a také spolu i pracujeme. S FRIENDLY CASH jsme spokojeny. Když jsme v zahraničí a v práci máme volno, vymetáme všechny možné obchody, protože se nemůžeme udržet, když vidíme množství pěkných věcí nebo fantastické slevy. Tehdy využíváme službu FRINEDLY CASH

Josef, Praha

Akorát jsem nastoupil na pozici barmana. Seznámil jsem se v práci s krásnou ženou. Dohodli jsme si schůzku, ale výplata byla v nedohlednu. Nepříjemná situace - nebylo by vhodné si půjčovat od kolegů v nové práci abych mohl jít na rande. Někde jsem slyšel o službě FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem využil jejich služby :) S tou ženou se dosud setkávám. Bylo ještě více takových situaci, kdy jsem jejich služby využil. Pohodlné!