BLOG - Nejvýhodnější sms půjčka od FRIENDLY CASH
Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Nejvýhodnější sms půjčka od FRIENDLY CASH

Žijete i Vy dennodenně ve stresu? Zase přišel šek na zaplacení v nesprávnou chvíli? Výplata bude za týden nebo dva a splátku musíte zaplatit, jinak Vám hrozí vysoké sankce? Nebo jste v prodejně objevili perfektní výrobek za velmi výhodnou cenu, ale momentálně nemáte dostatek peněz a akce trvá jen pár dní? A je podobných situací nespočet...? Banka Vám takovou malou částku na krátkou dobu nepůjčí, protože je to pro ni nevýhodné. Ale na trhu je produkt, který Vám pomůže zvládnout každou situaci a vyřešit nedostatek financí tehdy, když jsou nejvíce potřebné - toto je rychlá sms půjčka od FRIENDLY CASH. FRIENDLY CASH poskytuje rychlé půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč na 7, 14, 21 nebo 30 dní.

FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka: 555 500 105

 

Pevná linka 576 776 733

 

E-mail: [email protected]

 

Bankovní účty FRIENDLY CASH:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

Proč využít služeb rychlé sms půjčky FRIENDLY CASH?

 

     FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku ve FRIENDLY CASH formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím www.friendlycash.cz. Půjčky poskytujeme jen našim klientum proto se jim musite stát. Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová, bezplatná a nezávazná. Pokud registraci schválí, stáváte se klientem a všechny půjčky od FRIENDLY CASH už máte schválenéa je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH hned, za týden o rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu rychlé sms půjčky od FRIENDLY CASH jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další sms půjčky.      

Spokojení klienti

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!