BLOG - Přátelská SMS půjčka FRIENDLY CASH je jako přítel
Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Přátelská SMS půjčka FRIENDLY CASH je jako přítel

Přátelská SMS půjčka FRIENDLY CASH je jako přítel, na kterého se můžete spolehnout kdykoliv, když Vám chybí peníze. Navíc nyní probíhá akce pro nové klienty – máte na první půjčku 100% slevu na úroku a poplatku!

   

   Je v našem životě vždy někdo, na koho se můžeme spolehnout…? FRIENDLY CASH je přítel v každodenních situacích, do kterých se dostává každý z nás: v obchodě jsou slevy, chybí Vám peníze do výplaty, důchodem nebo se objeví nečekané finanční výdaje – rozbije se pračka, myčka a nemáte zrovna potřebnou částku na opravu nebo koupi nového? FRIENDLY CASH Vám podává přátelskou ruku, abyste nemuseli o pomoc žádat známé nebo u sousedů a cítit se přitom nepříjemně nebo být objektem, o kterém se šeptá… Všechno zůstává mezi námi. FRIENDLY CASH je prověřený poskytovatel SMS půjček, který má povolení od České Národní Banky (ČNB) od roku 2019. Pro získání půjčky nemusíte hradit žádný registrační poplatek nebo ověřovací 1 Kč, nepotřebujete žádného ručitele, vše vyřídíte pohodlně z domova online nebo přeš telefon a to 24 hodin denně.  

   Garantujeme, že ve FRIENDLY CASH první SMS půjčku budete mít zdarma a až do výše 8000 Kč: 0% úrok, 0 Kč poplatek, RPSN 0 % - kolik si půjčíte, tolik i vrátíte!

FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka: 555 500 105

 

Pevná linka 576 776 733

 

E-mail: [email protected]

 

Bankovní účty FRIENDLY CASH:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

Proč využít služeb rychlé sms půjčky FRIENDLY CASH?

 

     FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku ve FRIENDLY CASH formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím www.friendlycash.cz. Půjčky poskytujeme jen našim klientum proto se jim musite stát. Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová, bezplatná a nezávazná. Pokud registraci schválí, stáváte se klientem a všechny půjčky od FRIENDLY CASH už máte schválenéa je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH hned, za týden o rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu rychlé sms půjčky od FRIENDLY CASH jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další sms půjčky.      

Spokojení klienti

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!