BLOG - Pracujete, ale chcete mít finanční rezervu po ruce? FRIENDLY CASH je půjčka pro osoby s příjmem a bez insolvenční historie
Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Pracujete, ale chcete mít finanční rezervu po ruce? FRIENDLY CASH je půjčka pro osoby s příjmem a bez insolvenční historie


Určitě se Vám taky někdy stala situace, kdy bylo ještě daleko do výplaty a už Vám nezbývaly finance. Z tohoto má strach nejspíše každý člověk. A nikdy nevíte, co se může přihodit za další „perličky“, např. se Vám může rozbít lednička, v současné době vyúčtování elektřiny, školní výlet Vašich dětí a podobné situace a je vždy dobré mít finanční rezervu, kde nebudete mít strach a stud si o ni říct. Můžete se lehce vyhnout situaci, kde byste museli žádat o pomoc známé nebo rodiny, kteří by se na Vás mohli dívat skrze prsty a našeptávat si různé příběhy typu „Na co potřebujete peníze, když si přece vyděláváte?“ Ale ne vždy, nám na konkrétní věci, které potřebujeme nebo chceme vystačí peníze. Samozřejmě si můžeme odpustit některá radosti, které si za peníze koupíme, ale jídlo nebo základní vybavení bytu, nedoplatky plynu atd…, to přece nemůžeme zanedbat.

Proto je tu FRIENDLY CASH, poskytovatel rychlých SMS půjček před výplatou, který má licenci od ČNB.

 

     Klienti přátelské SMS půjčky tu zmíněnou finanční rezervu pro sebe vždy mají. Není potřeba objasňovat situaci nebo na co potřebujete peníze. Stačí si podat žádost o SMS půjčku a klientům odesílají finance ihned na účet. Anebo naopak, když finance nepotřebují, nikdo je nenutí využívat služby, zkrátka služby využíváte jen, když to opravdu potřebujete. A to je rozhodně nabídka, která se neodmítá. Vždyť pro každého je velice pohodlné a výhodné si požádat o peníze kdykoliv nebo počkat, až se Vám to bude hodit.

      Navíc pracovníci FRIENDLY CASH vždy nezávazně poradí a vysvětlí Vám vše potřebné o půjčkách, podmínkách apd… A co je nutné udělat, abyste se mohli stát také klienti Přátelské SMS půjčky FRIENDLY CASH? Stačí si vyplnit jednorázovou, bezplatnou registraci na webových stránkách https://www.friendlycash.cz/ziskat-sms-pujcku vyplnit v ní údaje, nahrát doklady a pak už jen stačí vyčkat na schválení. Vyplnění registrace je během pár minut hotové. Navíc je připravená akce pro všechny klienty, první SMS půjčka do 8 000 Kč je zdarma (úrok 0%, RPSN 0% = 0 Kč za poskytnutí půjčky nebo vyřízení žádosti o registraci) a splatnost si můžete nastavit na 7, 14, 21 nebo 30 dní. Vrátíte jen to, co si půjčíte a půjčku můžete splatit klidně i dříve bez jakýchkoliv poplatků. Není potřeba zasílat žádný ověřovací nebo registrační poplatek, takže při vyřizování žádosti opravdu nezaplatíte ani korunu, vše je zdarma. U dalších půjček, které jsou od 500 Kč až do 20 000 Kč a je možné dokonce splatnost půjčky i prodlužovat, takže když se Vám nebude hodit vrácení za 30 dní od požádání o půjčku, jednoduše si splatnost přehodíte na další měsíc. Tímto způsobem si můžete splatnost online půjčky prodloužit až čtyřikrát a ruku na srdce, tohle potěší opravdu každého. Můžete si půjčit i nižší částku, nikdo Vás nebude nutit, ať si požádáte o větší sumu, je to jen na Vás.

     Vyzkoušejte i Vy rychlou SMS půjčku FRIENDLY CASH s nejnižšími poplatky a úroky na trhu! Přesvědčte se sami, jak skutečně Přátelská SMS půjčka spolehlivě a rychle funguje. O peníze si už nemusíte říkat známým nebo přátelům, stačí zaslat SMS zprávu finance máte během pár chvil na Vašem účtu.

 

 

 

FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka: 555 500 105

 

Pevná linka 576 776 733

 

E-mail: [email protected]

 

Bankovní účty FRIENDLY CASH:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

Proč využít služeb rychlé sms půjčky FRIENDLY CASH?

 

     FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku ve FRIENDLY CASH formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím www.friendlycash.cz. Půjčky poskytujeme jen našim klientum proto se jim musite stát. Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová, bezplatná a nezávazná. Pokud registraci schválí, stáváte se klientem a všechny půjčky od FRIENDLY CASH už máte schválenéa je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH hned, za týden o rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu rychlé sms půjčky od FRIENDLY CASH jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další sms půjčky.      

Spokojení klienti

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!