BLOG - Proč si vybrat rychlou sms půjčku od FRIENDLY CASH?
Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Proč si vybrat rychlou sms půjčku od FRIENDLY CASH?

Přátelská sms půjčka FRIENDLY CASH společnost získala dne 13. 8. 2019 povolení od České národní banky a stala se tak prověřeným poskytovatelem rychlých půjček.

FRIENDLY CASH poskytuje půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč, každý klient si může samostatně vybrat lhůtu splatnosti a to 7, 14, 21 nebo 30 dní. Jistě souhlasíte, že taková půjčka se hodí, když Vám chybí peníze před výplatou, mateřskou, důchodem nebo když se objeví nečekané finanční výdaje – rozbije se Vám pračka, myčka, či jiný spotřebič a nemáte zrovna potřebnou částku na opravu nebo koupi nového. Rychlá půjčka FRIENDLY CASH ale přijde vhod i v okamžiku, kdy nutně potřebujete peníze, které můžete rychle vrátit a nechce se Vám zbytečně platit vysoké poplatky za dlouhodobé půjčky.

Pro získání rychlé půjčky navíc nemusíte nikam chodit nebo navštěvovat kancelář společnosti a nemusíte hradit žádný registrační poplatek, nebo ověřovací 1 Kč, vše vyřídíte pohodlně z domova online a to po 24 hodin denně.

Přátelská půjčka FRIENDLY CASH je jako přítel, na kterého se můžete spolehnout kdykoliv, když to opravdu potřebujete. V životě každého z nás určitě nastala situace, kdy člověk nutně potřeboval peníze a nebylo se na koho obrátit. Služba FRIENDLY CASH se dá přirovnat k tomu, když si půjčíte peníze od kamaráda, souseda, nebo člena rodiny a vrátíte mu je s pozvánkou na pivo nebo kávu. Sami jistě takovou situaci znáte. Pokud jste klientem FRIENDLY CASH, nemusíte se cítit nepříjemně, když Vám chybí finance, vše je diskrétní, rychlé a jednoduché. Stačí poslat SMS a peníze jsou ihned převedeny na Váš účet. Před požádáním o rychlou půjčku Vás FRIENDLY CASH dopředu informuje o všech podmínkách služby, možnostech splacení, výši poplatků a poskytne Vám i další nezbytné informace. Vše je jasné a srozumitelné.

FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka: 555 500 105

 

Pevná linka 576 776 733

 

E-mail: [email protected]

 

Bankovní účty FRIENDLY CASH:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

Proč využít služeb rychlé sms půjčky FRIENDLY CASH?

 

     FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku ve FRIENDLY CASH formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím www.friendlycash.cz. Půjčky poskytujeme jen našim klientum proto se jim musite stát. Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová, bezplatná a nezávazná. Pokud registraci schválí, stáváte se klientem a všechny půjčky od FRIENDLY CASH už máte schválenéa je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH hned, za týden o rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu rychlé sms půjčky od FRIENDLY CASH jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další sms půjčky.      

Spokojení klienti

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!