Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Proč si vybrat rychlou půjčku od FRIENDLY CASH?

Přátelská sms půjčka FRIENDLY CASH společnost získala dne 13. 8. 2019 povolení od České národní banky a stala se tak prověřeným poskytovatelem rychlých půjček.

FRIENDLY CASH poskytuje půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč, každý klient si může samostatně vybrat lhůtu splatnosti a to 7, 14, 21 nebo 30 dní. Jistě souhlasíte, že taková půjčka se hodí, když Vám chybí peníze před výplatou, mateřskou, důchodem nebo když se objeví nečekané finanční výdaje – rozbije se Vám pračka, myčka, či jiný spotřebič a nemáte zrovna potřebnou částku na opravu nebo koupi nového. Rychlá půjčka FRIENDLY CASH ale přijde vhod i v okamžiku, kdy nutně potřebujete peníze, které můžete rychle vrátit a nechce se Vám zbytečně platit vysoké poplatky za dlouhodobé půjčky.

Pro získání rychlé půjčky navíc nemusíte nikam chodit nebo navštěvovat kancelář společnosti a nemusíte hradit žádný registrační poplatek, nebo ověřovací 1 Kč, vše vyřídíte pohodlně z domova online a to po 24 hodin denně.

Přátelská půjčka FRIENDLY CASH je jako přítel, na kterého se můžete spolehnout kdykoliv, když to opravdu potřebujete. V životě každého z nás určitě nastala situace, kdy člověk nutně potřeboval peníze a nebylo se na koho obrátit. Služba FRIENDLY CASH se dá přirovnat k tomu, když si půjčíte peníze od kamaráda, souseda, nebo člena rodiny a vrátíte mu je s pozvánkou na pivo nebo kávu. Sami jistě takovou situaci znáte. Pokud jste klientem FRIENDLY CASH, nemusíte se cítit nepříjemně, když Vám chybí finance, vše je diskrétní, rychlé a jednoduché. Stačí poslat SMS a peníze jsou ihned převedeny na Váš účet. Před požádáním o rychlou půjčku Vás FRIENDLY CASH dopředu informuje o všech podmínkách služby, možnostech splacení, výši poplatků a poskytne Vám i další nezbytné informace. Vše je jasné a srozumitelné.

FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka: 720 888 111

 

Pevná linka 576 776 733

 

E-mail: [email protected]

 

Bankovní účty FRIENDLY CASH:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

Sberbank CZ a.s.        4211289607/6800

 

Proč využít služeb rychlé sms půjčky FRIENDLY CASH?

 

     FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku ve FRIENDLY CASH formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím www.friendlycash.cz. Půjčky poskytujeme jen našim klientum proto se jim musite stát. Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová, bezplatná a nezávazná. Pokud registraci schválí, stáváte se klientem a všechny půjčky od FRIENDLY CASH už máte schválenéa je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH hned, za týden o rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu rychlé sms půjčky od FRIENDLY CASH jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další sms půjčky.      

Spokojení klienti

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!