BLOG - První rychlá půjčka zdarma
Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

První rychlá půjčka zdarma

Každý máme strach z toho, co neznáme, proto i ve FRIENDLY CASH připravili pro nové klienty akci na první rychlou půjčku – nyní je se 100% slevou na úroku a poplatku. Díky tomu se můžete sami přesvědčit, že ve FRIENDLY CASH opravdu splní to, co slíbili, a ujistíte se o tom, že zde skutečně nejsou žádné skryté poplatky nebo dodatečné zpoplatněné služby k půjčce.

Speciální nabídka platí pro všechny nové klienty – kolik si půjčíte, tolik i vrátíte a to až do výše 8000 Kč. Vše je bez skrytých poplatků nebo doplňkových služeb, úroková sazba je 0 % p.a., RPSN 0 %. Vše vyřídíte z pohodlí domova přes Váš počítač a mobilní telefon.

Stačí Vám už jenom stát se klientem FRIENDLY CASH a rychlou půjčku před výplatou kdykoliv to potřebujete můžete mít na bankovním účtu už za několik minut! Vše je skutečně jednoduché a především diskrétní. Rychlá půjčka do 20 000 Kč s nejnižšími poplatky na českém trhu.

FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka: 555 500 105

 

Pevná linka 576 776 733

 

E-mail: [email protected]

 

Bankovní účty FRIENDLY CASH:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

Proč využít služeb rychlé sms půjčky FRIENDLY CASH?

 

     FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku ve FRIENDLY CASH formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím www.friendlycash.cz. Půjčky poskytujeme jen našim klientum proto se jim musite stát. Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová, bezplatná a nezávazná. Pokud registraci schválí, stáváte se klientem a všechny půjčky od FRIENDLY CASH už máte schválenéa je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH hned, za týden o rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu rychlé sms půjčky od FRIENDLY CASH jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další sms půjčky.      

Spokojení klienti

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!