BLOG - Rychlá půjčka FRIENDLY CASH
Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Rychlá půjčka FRIENDLY CASH

První rychlá půjčka zdarma: kolik si půjčíte, tolik i vrátíte, a to až do výše 8000 Kč

Každý máme strach z toho, co neznáme, proto i ve FRIENDLY CASH připravili pro nové klienty akci na první rychlou půjčku – nyní je se 100% slevou na úroku a poplatku. Díky tomu se můžete sami přesvědčit, že ve FRIENDLY CASH opravdu splní to, co slíbili, a ujistíte se o tom, že zde skutečně nejsou žádné skryté poplatky nebo dodatečné zpoplatněné služby k půjčce.

Speciální nabídka platí pro všechny nové klienty – kolik si půjčíte, tolik i vrátíte a to až do výše 8000 Kč. Vše je bez skrytých poplatků nebo doplňkových služeb, úroková sazba je 0 % p.a., RPSN 0 %. Vše vyřídíte z pohodlí domova přes Váš počítač a mobilní telefon.

Stačí Vám už jenom stát se klientem FRIENDLY CASH a rychlou půjčku před výplatou kdykoliv to potřebujete můžete mít na bankovním účtu už za několik minut! Vše je skutečně jednoduché a především diskrétní. Rychlá půjčka do 20 000 Kč s nejnižšími poplatky na českém trhu.

FRIENDLY CASH nabízí svým klientům rychlé půjčky a to až do výše 20 000 Kč s výhodnými podmínkami. Na stránkách www.friendlycash.cz si jednoduše zvolíte, kolik si potřebujete půjčit a okamžitě víte, kolik zaplatíte. RPSN se odvíjí od celkové doby splácení. Mějte na paměti, že nelze srovnávat půjčku FRIENDLY CASH ve výši například 500 Kč s hypotékou od banky ve výši 10 000 000 Kč. Určitě dobře víte, že banka Vám tak nízkou částku jako 500 Kč nepůjčí. Proč? Pro banku je to nevýhodné – náklady na vyřízení a zpracování půjčky, zasílání SMS zpráv, převod financí, i na Vaše ověřování a volání jsou dost vysoké. Ve FRIENDLY CASH Vás nikdo nebude nutit půjčovat si vyšší sumu, než skutečně potřebujete. Chcete si půjčit jenom 500 Kč? Bez problému, k vyšší půjčce Vás nikdo nutit ani přemlouvat nebude.

Podívejme se spolu pozorně na web www.friendlycash.cz Jako příklad uvedeme opakovanou půjčku 500 Kč na 7 dní, RSPN je v tomto případě 2701,17 %. Na první pohled to vypadá jako vysoké číslo, ale co vlastně znamená RPSN v reálných číslech? Že při půjčce 500 Kč na 7 dní zaplatíte navíc pouhých 33 Kč, což je v dnešní době opravdu malá suma. Teď už určitě chápete, proč je rychlá půjčka FRIENDLY CASH výhodná, dobré pivo pro kamaráda za podobnou finanční pomoc totiž určitě stojí více.

FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka: 555 500 105

 

Pevná linka 576 776 733

 

E-mail: [email protected]

 

Bankovní účty FRIENDLY CASH:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

Proč využít služeb rychlé sms půjčky FRIENDLY CASH?

 

     FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku ve FRIENDLY CASH formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím www.friendlycash.cz. Půjčky poskytujeme jen našim klientum proto se jim musite stát. Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová, bezplatná a nezávazná. Pokud registraci schválí, stáváte se klientem a všechny půjčky od FRIENDLY CASH už máte schválenéa je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH hned, za týden o rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu rychlé sms půjčky od FRIENDLY CASH jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další sms půjčky.      

Spokojení klienti

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!