BLOG - Rychlá půjčka FRIENDLY CASH - rychlé a pohodlné řešení pro každého
Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

Rychlá půjčka FRIENDLY CASH - rychlé a pohodlné řešení pro každého

     Stává se vám občas, že vám chybí pár stovek před výplatou a marně přemýšlíte, kdo by vám mohl půjčit? Nebo se vám pokazila pračka či porouchalo auto? A potřebujete rychle peníze na opravu, přitom na účtu už vám tento měsíc tolik nezbývá?

     Právě pro tyto případy nabízí řešení rychlá půjčka FRIENDLY CASH.

 

     Pro získání SMS půjčky FRIENDLY CASH nepotřebujete ani ručitele, ani nemovitost jako zástavu a vše je možné vyřídit mobilním telefonem. Jedná se o jediný legální způsob, jak co nejrychleji získat chybějící peníze - rychlé SMS půjčky před výplatou.

     Poskytovatel online půjček FRIENDLY CASH získal licenci od ČNB a patří mezi prověřené společnosti. FRIENDLY CASH má nejnižší úroky v oblasti sms půjček a neúčtuje žádné paušály nebo skryté poplatky.

FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka: 555 500 105

 

Pevná linka 576 776 733

 

E-mail: [email protected]

 

Bankovní účty FRIENDLY CASH:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

Proč využít služeb rychlé sms půjčky FRIENDLY CASH?

 

     FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku ve FRIENDLY CASH formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím www.friendlycash.cz. Půjčky poskytujeme jen našim klientum proto se jim musite stát. Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová, bezplatná a nezávazná. Pokud registraci schválí, stáváte se klientem a všechny půjčky od FRIENDLY CASH už máte schválenéa je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH hned, za týden o rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu rychlé sms půjčky od FRIENDLY CASH jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další sms půjčky.      

Spokojení klienti

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!