BLOG - SMS půjčka FRIENDLY CASH
Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

SMS půjčka FRIENDLY CASH

 Rychlá SMS půjčka FRIENDLY CASH

   Stalo se vám někdy, že vám nestačily peníze z výplaty, úspory nikde a vám by se hodila krátkodobá půjčka, jen pro překlenutí určitého období? Pro takové případy jsme tu my a naše SMS půjčka FRIENDLY CASH!

 

   Pojďme se podívat blíže, jak rychle můžete peníze obdržet, zda se musíte něčím zaručit a jak dlouhá je doba k vrácení online půjčky.

   Naše SMS půjčky jsou poskytovány od částky 500 Kč až po 20 tisíc korun.

  Lhůta pro vrácení je 7, 14, 21 a 30 dní; ve výjimečných případech můžeme tuto dobu i prodloužit, a to po uhrazení prodlužovacího poplatku. 

 

   Kdo jiný vám může nabídnout relativně nízkou částku na několik dní, a to zrovna tehdy, kdy je nezbytně potřebujete? Jedině společnost FRIENDLY CASH pomocí SMS půjčky!

FRIENDLY CASH SE

IČ: 06680003

Francouzská 6167/5

708 00 Ostrava-Poruba

uvedená adresa neslouží jako kontaktní centrum

 

Sídlo: Na splávku 1182, 686 01

Uherské Hradiště

 

Zákaznická linka: 555 500 105

 

Pevná linka 576 776 733

 

E-mail: [email protected]

 

Bankovní účty FRIENDLY CASH:

 

ČSOB a.s.                     3994444399/0300

 

UniCredit Bank a.s.   1091662003/2700

 

 

Proč využít služeb rychlé sms půjčky FRIENDLY CASH?

 

     FRIENDLY CASH je řešením situace, kdy potřebujete peníze rychle, na nepředvídatelný výdaj, či okamžitou potřebu.

 

     Klient požádá o rychlou sms půjčku ve FRIENDLY CASH formou jednoduché SMS zprávy nebo prostřednictvím www.friendlycash.cz. Půjčky poskytujeme jen našim klientum proto se jim musite stát. Registrace ve FRIENDLY CASH je jednorázová, bezplatná a nezávazná. Pokud registraci schválí, stáváte se klientem a všechny půjčky od FRIENDLY CASH už máte schválenéa je jen na Vás či službu využijete nebo ne. Můžete požádat o sms půjčku FRIENDLY CASH hned, za týden o rok nebo nikdy. Nebo můžete využít službu rychlé sms půjčky od FRIENDLY CASH jedenkrát a nikdo Vás nebude nutit, abyste si vzali další a další sms půjčky.      

Spokojení klienti

Zdeněk, Zlín

Každý měsíc mi chybí nějaké finance do výplaty :) Viděl jsem reklamu FRIENDLY CASH a v tom okamžiku jsem se stal jejich věrným klientem a pravidelně využívám jejich služby. Výhoda je, že si mohu půjčit na pár dní malou částku. Děkuji, jsem velmi spokojen!